Borsan Hakkında

Borsan Hakkında

Borsan otomotiv Kemal İri Öncülüğünde kurulmuştur. Firma Bosch yetkili servis olması sebebiyle başarısına başarı katarak hizmetlerine devam etmektedir.

Firma, gerek profesyonelliği gerekse kaliteli hizmetiyle kendini zirveye çıkarmıştır. Yenilikçi ve kendini sürekli geliştiren yapısıyla pek çok araç sahibinin güveninin kazanmış ve kazanmaya da devam etmektedir. Bu denli başarılı olmasına benimsediği ilkeler ve firma devamlılığı sebep olmuştur.

Araç firmalarında öncelik yenilik ve gelişimdir. Kendini sürekli yenilemek ve çıkan gelişmelerden haberdar olmak başarının temelini oluşturmaktadır. Bu anlamda “Borsan otomotiv”  firmasını “yenilikçi” olarak nitelendirmekten son derece gurur duyarız.

Neden Borsan Otomotiv
Pek çok araç sahibi, neden Borsan otomotiv? Sorusunu yöneltmektedir. Bu soruya firmanın işleyişiyle cevap vermek daha doğru olacaktır.
Kemal İri Öncülüğünde kurulan firmamız, belirli ilkeler doğrultusunda ilerlemektedir. Bu ilkeleri hayata geçirme noktasında sürekli olarak devamlılık sağlamaktayız.

Güvenilirlik;  araç sahipleri firmaya güvenli bir şekilde araç teslimi yapmaktadır. Bunun sebebi Bosch yetkili servis olmamız ve köklü geçmişe sahip olmamızdan ileri gelmektedir. Bu güveni yıllar içinde oluşturduğumuz hizmet anlayışımızla sağlamaktayız.

Kaliteli hizmet; araçlara uygulanan bakım ve onarımlar son teknoloji ekipmanlar ve uzman kadro ile sürdürülmektedir. Araca verilen hizmetin bu denli kaliteli olması için etkili iletişim kurmaktayız. Dev personel kadrosuyla işleyişine devam eden firmamız, doğru bilgi aktarımı ve araç sahiplerinin aklındaki soruları cevaplama noktasında etkili olarak hizmet vermeye devam etmektedir.